12/22/10 23:54

Байерн завърши годината с луда победа над Щутгарт за купата

Отборът на Байерн Мюнхен завърши календарната 2010 година с впечатляваща победа и отстраняването на Щутгарт от осминафиналите на турнира за Купата на Германия. Баварците се наложиха с впечатляващото 6:3 като гост в мач с два червени картона, изпусната дузпа и множество интересни моменти. Пред повече от 40000 зрители на „Мерцедес Арена”, гостите от Мюнхен поведоха с 2:0 още до осмата минута. Отл откри в шестата, а две по-късно Марио Гомес покачи. С два гола на Погребняк обаче, домакините изравниха до 2:2 минути преди почивката. Веднага след по...