12/22/10 23:23

Севиля и Малага си вкараха осем гола в първи осминафинал за купата

Севиля победи с 5:3 отбора на Малага в първи мач за двата тима от осминафиналите за Купата на краля в Испания. Резултатът бе открит още в 11-ата минута от Алфаро, който даде преднина на домакините. Гостите от Малага се върнаха в мача много бърз след точно изпълнение на Рондон в 19-ата минута. До почивката паднаха цели нови три гола, след които Малага излезе напред в резултата до 3:2. Отново Рондон бе точен, за да покачи на 2:1, преди Негредо отново да изравни статуквото за 2:2. В 41-ата минута обаче Абейе вкара за 3:2 в полза на Малага. През ...