12/24/10 04:30

Рилецо си подари победа за Коледа

Втори пореден успех в първенството на НБЛ записа отборът на Рилски спортист. Точно преди Коледа в своята „Арена Самоков" тимът се справи с гостите от Черноморец с резултат 98-96. Домакините имаха преднина през цялата среща, а след като разликата мина границата от 10 точки, те я поддържаха, пише bgbasket.com. Гостите се доближиха само на 3 точки в последната минута, но самоковци удържаха в последните секунди и взеха мача. Така Рилски спечели пета победа от началото на сезона, като тимът има и 6 загуби. Черноморец пък вече е с 3 успеха и 8 пораж...