12/26/10 21:05

Сър Алекс иска 25 гола от Бербатов: Той е в страхотна форма

Мениджърът на Манчестър Юнайтед сър Алекс Фъргюсън заяви, че е доволен от добрия резултат 2:0 срещу Съндърланд. „Първото полувреме бе най-доброто за нас, играхме фантастичен футбол,” каза той. „Можехме да поведем и с пет гола. След като пропуснахме няколко положения, малко се поотпуснахме.” Димитър Бербатов реализира и двата гола, след като се завърна в състава, след като бе оставен извън групата за мача с Арсенал. Фъргюсън коментира, че българинът е разбрал решението му. „Димитър разбира, че има някои мачове, в които искам да играя с един н...