12/29/10 20:27

Рилски обърна Спартак в Плевен за трета поредна победа

Рилски спортист постигна много трудна, но ценна победа като гост на Спартак Плевен. Домакините започнаха срещата много убедително и водеха през цялото първо полувреме. През третата част обаче самоковци намалиха изоставането си, а през последната обърнаха резултата и приключиха срещата в своя полза при 95-84. Те бяха много силни в стрелбата от тройката, като вкараха 11 от 19-те си опита отвъд дъгата. Тимът е с 6 победи и 6 загуби в актива си, а плевенчани имат 2 успеха и 10 поражения, съобщава bgbasket.com. Срещата започна с кош и фаул в актива...