12/30/10 13:18

Фабрегас: Има ли правила, или реферите свирят по усет?

Капитанът на Арсенал Сеск Фабрегас заяви, че съдиите в английската Висша лига са непостоянни в своите отсъждания. Според полузащитника отборът на Арсенал е трябвало да получи дузпа в последните минути на вчерашния мач с Уигън, заради игра с ръка на футболист на Уигън. След изпълнение на пряк свободен удар от страна на Самир Насри топката срещна ръката на Джеймс Макартър, но реферът Лий Пробърт не отсъди нарушение. За подобно нещо миналия месец бе свирена дузпа в полза на Тотнъм срещу Арсенал, когато двата отбора играха на "Емирейтс". "Каква е...