01/03/11 19:36

Кишишев и Брайтън отново с победа в Англия

Бившият български национал Радостин Кишишев и неговият Брайтън записаха поредната си победа в английската Лига 1. „Чайките” се наложиха като гост над Екзитър с 2:1. Ексиграчът на Литекс не започна двубоя, но се появи в игра в 73-та минута. Домакините откриха резултата чрез Ричард Логан в 8-та минута. В 64-та Глен Мъри изравни, а победата за водения от Густаво Пойет тим дойде в самия край на редовното време чрез попадение на Ашли Барнс. Победата над Екзитър е 11-та за тима на Кишишев, който увеличи преднината си на върха във временното класира...