01/06/11 19:21

Нов трилър прати Алмерия на четвъртфинал

Алмерия победи за втори път Майорка с 4:3 и се класира за четвъртфиналите в турнира за Купата на краля. И двете срещи между отборите завършиха при един и същи резултат, и в двата случая – в полза на Алмерия. Така тимът за първи път намери място в толкова преден етап на турнира. За разлика от първия двубой, който протече равностойно, и резултатът на няколко пъти бе изравняван, на реванша съставите си разделиха по едно полувреме. Алмерия водеше с 4:0 като гост на почивката, като по два гола реализираха Пабло Пиати и Хуанма Ортис. Само за седем м...