01/07/11 11:14

Георги Фунтаров с добър дебют в САЩ

Юношеският национал Георги Фунтаров направи силен дебют в гимназиалния шампионат на САЩ. Считано от януари тази година крилото вече е част от тима на Free State High School, като в сряда вечер записа първия си мач при победата с 59:47 над Blue Valley West. Пред пълни трибуни в залата в Канзас Сити българинът бе с основен принос за успеха. С Фунтаров в игра гостите от Blue Valley набързо се отказаха да противодействат още във втората четвърт. Вниманието на защитата на гостуващия тим бе изцяло върху юношеския национал, като българинът бе често в...