01/26/11 17:05

Касъмпаша с Хичо би Бурсаспор за Купата на Турция и се класира за четвъртфиналите

Българският футболист Николай Димитров подаде за третото попадение за отбора на Касъмпаша, който се наложи с 3:1 над Бурсаспор в среща от група D на турнира за Купата на Турция. Тази победа гарантира класирането на Касъмпаша за четвъртфиналите на турнира, след като събра 12 точки и оглави класирането в потока. Старши треньорът на Бурсаспор Нуралах Саалам предвид липсата на шанс пред отбора му да продължи напред, даде почивка на шестима основни играчи, включително на вратаря Димитър Иванков и на капитана Али Тандоган. Николай Димитров игра 80 ...