01/29/11 22:41

Хазуров почва с фурор в Израел, вкара във втори пореден мач, Макриев също бележи

Костадин Хазуров вкара гол във втори пореден в израелското първенство и започна да се утвърждава като основен голмайстор на неговия Бней Сахнин, след като има 2 попадения в 3 срещи. Хазуров, който доскоро играеше в Миньор Перник, се разписа при равенството 1:1 у дома с Апоел Беер Шева, като заби първото попадение в срещата в 30-ата минута, а гостите изравниха в 85-ата чрез Басит Абрахам. Гол вкара и друг от българите в израелския шампионат - Димитър Макриев. Бившият футболист на Левски и ЦСКА обаче не успя да помогне на своя Ашдод, който падна ...