02/20/11 18:00

Виляреал не успя да се възползва от грешката на Валенсия, Осасуна разби Еспаньол

Виляреал завърши при равенство 1:1 домакинския си двубой с Малага и не успя да се възползва от грешката на съперника си за 3-ото място в Примера дивисион Валенсия, който в събота направи 0:0 с Спортинг Хихон. Жълтата подводница очаквано поведе с гол на Марко Рубен в 36-ата минута, но осем минути преди края Себастиан Фернандес изравни и последният в класирането успя да отмъкне точка на стадион Ел Мадригал. Така Виляреал остана четвърти, на две точки зад третия Валенсия и на цели 16 от лидера Барселона, който от 22:00 часа посреща Атлетик Билбао....