04/09/11 15:01

Дончо Атанасов: Мачът се реши още след първия гол, постигнахме победа за самочувствие

Авторът на две от попаденията за Черно море при разгромната победа с 5:0 срещу Видима Раковски Дончо Атанасов заяви, че мачът се е решил още след първия гол във вратата на тима от Севлиево. Той добави, че „моряците” са постигнали победа за самочувствие. „Получи се един много силен мач за нашия отбор. Второто полувреме се забавлявахме и се опитвахме да задържим максимално топката. Това е една победа за самочувствие”, коментира футболистът на Черно море. „Мачът се реши още след първия гол. След попадението на Георги Илиев мачът стана ясен. Спор...