05/08/11 18:43

Масов бой в Самоков, четирима от Рилецо надвиха трима от Черно море за полуфинал

По възможно най-драматичен начин приключиха четвъртфиналите от мъжкото баскетболно първенство. Рилски спортист се класира на полуфинал след победа със 102:101 след продължение над Евроинс Черно море и спечели серията с 2-1. Нервите и на двата състава не издържаха, и над 10 минути на терена не се игра баскетбол, след като всички баскетболисти си спретнаха масов бой, седем минути преди края на мача. Точно седем души приключиха двубоя, четири за домакините, и трима за Черно море. Преди драматичните събития, Рилски спортист започна отлично мача, ка...