07/31/11 10:48

Треньорът на Твенте: Видях прекрасни неща срещу Аякс като спасяванията на Михайлов

„В мача ни с Аякс видях прекрасни неща като спасяванията на Николай Михайлов", заяви треньорът на Твенте Ко Адриаансе, който призна, че амстердамци са били по-добрият тим, въпреки че загубиха с 1:2 двубоя за Суперкупата на Холандия. Аякс владееше топката за по-дълго време, а освен това, Твенте игра с човек по-малко за почти едно полувреме след червения картон на Бергхуис. Страхотните изяви на вратата на Михайлов и гола на резервата Брайън Руис обаче донесоха победата на отбора от Еншеде. „Заключението след мача е: невинаги по-добрият отбор пе...