08/20/11 18:54

Стефан Генов: Ботев Вр има бъдеще в А група, ще има и такива победи - трудни и сладки

Старши треньорът на лидера в А група Стефан Генов сподели, че е очаквал отпор от страна на Ботев Враца, и пропуските на неговите момчета са попречили за по-спокойна победа. Варненци се наложиха като гост с 1:0 и имат девет точки от три кръга. „Труден и оспорван мач, очаквахме го, не сме изненадани. Ботев Враца играе с дух, поведе срещата, но ние ги бяхме разузнали добре. За съжаление подходихме малко лежерно, пропускахме през първото полувреме. Второто започна с положение за Дончо Атанасов. Поздравления за Ботев, мисля, че с този отбор имат бъд...