09/18/11 19:43

Фъргюсън за контузията на Чичарито: Това беше шокиращо влизане, той не чувства крака си

„Това беше шокиращо влизане, абсолютно шокиращо“, каза мениджърът на Манчестър Юнайтед сър Алекс Фъргюсън за ситуацията в двубоя срещу Челси (3:1), при която Ашли Коул контузи Хавиер Ернандес. Чичарито не успя продължи двубоя след балтията в наказателното поле на лондончаните и накуцвайки напусна терена в 79-ата минута на мача, като на негово място в игра влезе Димитър Бербатов. „Съдията даде жълт картон на Коул и щом реферът го санкционира, не знам защо не беше дадена дузпа. Трябва да питате него“, заяви Фъргюсън за странното отсъждане на Фил ...