11/26/11 20:47

Валенсия с победа в джоба на път за София, Тони Паркър се възстанови светкавично

Валенсия загря с победа преди гостуването си в София на Лукойл Академик, като се наложи със 75:67 над Манреса в среща от деветия кръг на испанското баскетболно първенство. Победата изкачи тима до четвърто място в класирането, с шест успеха и три загуби. Валенсия пристига в София в понеделник, за да се изправи срещу българския шампион в трети мач от група D на Еврокъп, във вторник от 18 часа в „Армеец Арена”. Манреса подложи на сериозно изпитание Валенсия, като в третата част не само изравни, но и поведе в резултата. Страхотна последна четвърт, ...