01/14/12 18:03

Лукойл Академик продължава без загуба, Левски се справи без проблеми с Черно море

Шампионът Лукойл Академик (София) продължава победния си ход в Националната баскетболна лига за мъже. "Студентите" записаха 14-та пореден успех, след като победи като гост Балкан (Ботевград) с 88:59 (19:23, 25:16, 16;13, 28:7) в мач от 14-ия кръг на шампионата. В първия си мач под ръководството на новия старши треньор Марин Докузовски "студентите" решиха всичко в началото на последната част, когато направиха серия от 20:4 точки. С по 16 точки за шампионите завършиха Тодор Стойков и Брендън Хийт, 13 точки записа Бруно Шундов, а 11 - Андре Оуенс....