01/21/12 21:53

Бивш играч на Реал М донесе победа за Екваториална Гвинея на старта на Купата на Африка

Турнирът за Купата на Африка започна с победа за Екваториална Гвинея срещу Либия с 1:0. Единият от домакините на надпреварата стартира успешно битката в група А, благодарение на късен гол на бившия играч на Реал Мадрид Хавиер Балбао. Двубоят бе равностоен и отиваше към заслужено реми, когато в 88-а минута Балбоа се възползва от извеждащ пас и стреля над вратаря на Либия Самир Абуд, за да донесе трите точки за своя отбор. Голмайсторът, който в момента играе за португалския Бейра Мар, премина през Реал Мадрид в началото на своята кариера и играеш...