03/04/12 17:30

Твенте се подигра с ПСВ, 8 гола, червен картон и много емоции в българското дерби

Твенте направи ПСВ Айндховен за смях, като го победи с 6:2 насред „Филипс стейдиъм“. По този начин ПСВ не само пропусна да излезе начело в класирането, а и остави Твенте да го задмине на второто място. Ники Михайлов пази цял мач на вратата на победителите, докато Станислав Манолев бе заменен на почивката, за тактическа смяна с чист нападател. Комплексът на „филипсите“ от Твенте пък се задълбочава, като тимът няма домакинска победа над този съперник от 2007-ма. Унижението от днес обаче със сигурност ще остане задълго да стряска съня на ПСВ. Това...