06/23/12 09:48

Меркел ще присъства на финала на Евро 2012, ако Германия достигне до мача за титлата

Германският канцлер Ангела Меркел ще присъства на финала на Евро 2012, ако Германия участва в мача за титлата, съобщи мениджърът на германския национален отбор Оливер Бирхоф. Снощи Меркел присъства на четвъртфиналния двубой между германците и Гърция, спечелен от Бундестима с 4:2. "Тя ни поздрави и желае да достигнем до финала, защото ще има възможност да го посети", заяви Бирхоф. Ангела Меркел няма да присъства на полуфиналната среща между Германия и победителя от сблъсъка между Англия и Италия. Следващият съперник на трикратните европейски шам...