07/01/12 18:22

СНИМКИ: Илиан Илиев дебютира в Левски с хубав футбол и убедителна победа над Металург

С атакуващ футбол на високи обороти Левски удари с 2:0 Металург Донецк в първата си контрола в Линдабрун, Австрия. Това бе и дебютният мач на Илиан Илиев начело на „сините“, а играчите му загатнаха за сериозен потенциал. И двете попадения паднаха след почивката, като точни за софиянци бяха Иво Иванов и новото попълнение Марсиньо. Треньорът на „сините“ започна с Пламен Илиев на вратата и Дъстли Мюлдер, Ромейн Ели, Иво Иванов и Орлин Старокин в отбрана. Конците в халфовата линия дърпаше Христо Йовов, подпомаган от Ивелино Иванов в центъра, докат...