07/24/12 23:04

Шериф чака Лудогорец по пътя към групите на ШЛ

Молдовският Шериф Тираспол ще бъде съперник в третия квалификационен кръг на Шампионската лига на победителя от двойката Лудогорец Разград - Динамо Загреб. Тимът, в който играе българският национален вратар Владислав Стоянов, се наложи с 1:0 у дома в реванша срещу арменския Улисес и се класира за следващия етап с общ резултат 2:0. Единственото попадение в двубоя в Молдова вкара словенският защитник Мирал Самарджич от дузпа в 66-ата минута. Владо Стоянов игра цял мач за Шериф и в четвърти пореден двубой не допусна попадение във вратата си. На 31...