07/26/12 20:45

Барчовски: Нервите бяха заради съдийски грешки

Недоволен от загубата на добрата преднина от началото на срещата и последвалата загуба от Украйна бе старши треньорът на България Росен Барчовски. Малко преди края на срещата той бе дисквалифициран, след като влезе в спор с единия съдия, а ето какво каза специалистът след мача: „Чудесно начало, много красива, смислена и резултатна игра, след което без никаква причина нещата се объркват. Да, влизат и хора от пейката, но това ще става всеки мач, не можем да играем с пет човека. Като се закотвихме на 30 точки, 5 минути не можехме да вкараме точки....