08/07/12 08:59

Втори резил на испанците им отреди 1/4-финал срещу Франция

Бразилия се класира на второ място в група "Б" на олимпийския турнир по баскетбол за мъже, след като се наложи с 88:82 (38:44) над Испания в последния ден на предварителната надпревара. Бразилците ще играят четвъртфинал срещу Аржентина, а испанците ще срещнат Франция. Пау Гасол отбеляза 25 точки за испанците, които водеха в резултата през целия мач, но изпуснаха победата в последната четвъртина. Тогава бразилците преодоляха девет точки пасив, за да стигнат до победа с 31:16, която ги класира на втората позиция. В предишния си двубой срещ...