08/08/12 22:54

Живко Миланов и Васлуй отпаднаха от Шампионската лига след загуба от Фенербахче

Бъггарският футболист Живко Миланов и неговият отбор Васлуй се простиха с надеждите си за класиране в груповата фаза на Шампионската лига, след като отпаднаха в третия квалификационен кръг от Фенербахче. В първия мач на турска земя Васлуй успя да направи равенство 1:1, но в Румъния загуби с 1:4 и по този начин напусна надпреварата. Живко Миланов бе титуляр за своя отбор и игра през целия мач. Той се записа в статистиката с жълт картон в 75-а минута. Чанер Еркин даде преднина на „фенерите“ в 12-а минута, но само 2 по-късно Мариус Никулае изравни...