08/08/12 23:04

Русия отнесе Полша, чака България или Германия

Руският национален отбор по волейбол стана третият полуфиналист на Олимпиадата. „Сборная“ отнесе Полша с чисто 3:0 гейма (25:17, 25:23, 25:21). Играчите на Владимир Алекно не дадоха никакъв шанс на победителите от Световната лига и станаха третият тим, намерил място в топ 4 в Лондон след чист успех - Бразилия - Аржентина 3:0, Италия – САЩ 3:0 и Русия – Полша 3:0. Руснаците ще играят на полуфинал в петък срещу победителя от четвъртфинала България – Германия. За „дружина полска“ най-резултатен беше Бартман с 14 точки от атака, Курек постигна 8, а...