08/30/12 15:08

България излиза в решителен мач срещу Швеция

Националният ни отбор по баскетбол за мъже гостува на Швеция довечера от 20:00 часа в град Норкьопинг в решителен мач от евроквалификациите. Българите са на трето място във временното класиране в група Б, като имат 6 точки, колкото има в актива си и вторият Швеция. Азербайджан също има 6 точки до момента и заема четвъртото място. Начело е Германия с 8 точки. Победата е изключително необходима на националния ни тим, защото шведите са един преките конкуренти за едно от първите три места. Челните две осигуряват виза за Евробаскет 2013, а третото –...