09/05/12 08:27

Азаренка отстрани Стоусър в драматичен мач

Виктория Азаренка победи в изключително драматичен мач защитаващата титлата си от миналата година Саманта Стоусър с 6-1, 4-6, 7-6(5) и се класира за полуфиналите на US Open. По този начин шампионката от Australian Open ще остане на първо място в световната ранглиста и след края на Откритото първенство на САЩ, независимо от развитието на турнира до края. Азаренка бе спечелила всички седем срещи между двете до този момент, без да загуби сет, и започна ударно вчерашния мач, взимайки първия сет с 6-1. Борбената Стоусър обаче не се предаде и изравни...