09/22/12 00:01

Божинов игра 20 минути, Верона изпусна трите точки

Българският национал Валери Божинов записа 20 минути с екипа на Верона в Серия Б. Нападателят влезе на терена в 71-та минута на двубоя срещу Новара, като замени Качиа. Божинов започна доста активно, като не пестеше сили и изработи един жълт картон на футболист от Новара. Домакините стартираха ударно мача и откриха още с първата си опасна атака. В 4-ата минута страхотна солова акция на Халфредсон завърши с подаване към Рафаел Мартиньо, който отблизо разстреля вратаря Барди. Малко по-късно централният бранител Морас предотврати сигурен изравните...