10/03/12 13:47

Маркизио: Шахтьор можеше и да ни бие

Халфът на Ювентус Клаудио Маркизио изрази задоволство, след равенството 1:1 у дома срещу Шахтьор Донецк в Шампионската лига, че тимът му не е загубил. Украинският тим водеше играта в Торино и имаше повече голови положения, като тимът на Мирча Луческу постигна владеене на топката от 58% срещу само 42% за италианския шампион. В последните минути на мача Шахтьор можеше да си тръгне с победата, но опасния удар на Вилиан се спря в напречната греда над Джиджи Буфон. „Отдавайки го на това, което се случи в края на двубоя, това със сигурност е спечелен...