12/09/12 20:16

Силно второ полувреме стигна на Левски в Ямбол

Левски се наложи с 86:68 при гостуването си в Ямбол, в мач от осмия кръг на Bulsatcom НБЛ. След равностойно първо полувреме, завършило само с три точки аванс за „сините“, в традиционно силната си трета четвърт, баскетболистите на Константин Папазов показаха отлична игра, и дръпнаха по-сериозно, за да затворят успешно двубоя. Левски отговори подобаващо, след двете загуби в средата на ноември, предизвикали леки сътресения в тима, и вече е в поредица от четири поредни победи. За Ямбол поражението бе второ в собствената си крепост зала „Диана“ през...