03/03/13 19:30

Левски сложи край на домакинската серия на Хасково 2012

Левски сложи край на серията от пет поредни домакински победи на Хасково 2012 в НБЛ-жени. „Сините” се наложиха като гост с резултат 74-67 и по този начин запазиха позицията си във временното класиране, пише bgbasket.com. Те са еднолично трети с 10 победи и 9 загуби, а хасковлийки остават пети с 9 победи и 10 поражения. Това беше първият мач от четвъртия и последен дял на редовния сезон в НБЛ-жени, а след като тези два отбора изиграха четирите срещи помежду си, Левски води на Хасково 2012 с 3-1 победи, една от които служебна в 8-ия кръг. Въпреки...