03/07/13 08:59

Нищо ново в баскетбола? И да, и не

Случва ли се нещо ново в българския баскетбол? Въпрос, който изниква в съзнанието на всеки, който поне малко се интересува от този спорт, след завършилото преди няколко дни тазгодишно издание на турнира за Купата на България. И въпреки, че привидно всичко си остава същото, отговорът е – да. Носителят на трофея е добре познат, но в общата картинка се намесват някои факти, различни от крайното класиране. Факти, които никак не са незначителни. Шампионът ЛукОйл Академик спечели поредна Купа на България. Левски пак е втори. До тук нищо ново. За фина...