03/07/13 20:07

Шампионът на Балканската лига надделя над Рилски спортист

Настоящият шампион на Балканската лига Галил Гилбоа се наложи като гост на Рилски спортист със 104:79, и нанесе първо поражение на самоковци в тяхната зала този сезон в турнира. С успеха израелците са почти сигурни за Финалната четворка, като вече има пет победи и три загуби в общия си актив. Рилецо има още три срещи до края на Топ 6 – гостувания на Куманово и Галил Гилбоа и домакинство на Левски. Към момента момчетата на Росен Барчовски имат три победи и четири поражения. Галил Гилбоа започна много силно двубоя, и в седмата минута вече имаше д...