04/04/13 19:58

Михайлов: След почивката заиграхме по-добра защита

Старши треньорът на женския баскетболен тим на Левски Стефан Михайлов заяви след победата в първия мач от четвъртфиналите срещу Хасково, че съперникът е отборът с по-големите амбиции. „Те са отбор с добра организация и е нормално амбициите при тях да са големи. Когато не успяваш, реалното място като бюджет на този отбор е да бъде втори или трети, и да играе поне един финал. Те в редовния сезон станаха пети по вина на ръководството, защото имат служебна загуба от нас. При тях са по-големите амбиции, ние не сме афиширали големи амбиции. Ние имаме...