04/07/13 00:20

Рангелов отново не успя да помогне на Люцерн, отборът му е без победа от 11 мача

Българският футболист Димитър Рангелов не успя да помогне на своя отбор Люцерн, който загуби с 1:2 гостуването си на Сион в мач от 26-тия кръг на швейцарското първенство. Нападателят бе титуляр и остана на терена през целия мач, но не успя да предотврати поражението на своя отбор, който продължава ужасяващата си серия от мачове без победи. Люцерн не е опитвал вкуса на успеха от цели 11 мача като последната победа бе на 17 ноември 2012-а с 2:0 срещу Цюрих. В съботния мач, домакините откриха резултата в 27-а минута чрез Лео Лакроа, а до края на п...