06/28/13 08:56

Дел Боске: Представихме се добре, сега ни очаква страхотно шоу

Умората не би трябвало да бъде оправдание за испанския тим, ако евентуално загуби финала на турнира за Купата на Конфедерациите от домакина Бразилия, обяви националният селекционер на световните шампиони Висенте Дел Боске. "Ла Фурия Роха", която отстрани Италия на полуфиналите след изпълнение на дузпи, в неделя ще спори за трофея за бразилците, които ще имат 24 часа повече за почивка и възстановяване. „Не желая да търся оправдания“, каза Дел Боске, който изведе Испания до световната и европейската титли. „Това не би трябвало да бъде оправдание....