10/31/13 18:45

Господинов: Гаджев вкара, защото обувката ми се скъса, имаше дузпа за Левски

Вратарят на Локомотив Пловдив Йордан Господинов даде много откровено интервю след загубата с 2:3 от Левски. Опитният страж разкри, че първият гол в мача, дело на Владимир Гаджев се е получил, тъй като обувката на вратаря се е скъсала. Освен това Господинов призна, че е имало дузпа за "сините" в края на първото полувреме. "Тръгнах да се връщам назад и се спънах в обувката си. Това е самата истина, просто обувката ми се скъса", каза Господинов. "Аз лично се гордея с днешния мач, с 10 човека да се опитваш да играеш като равен с равен с Левски, гов...