11/15/13 17:23

Милен Радуканов: Имахме големи амбиции, жалко, че отпаднахме

Старши треньорът на Славия Милен Радуканов заяви след загубата от Локомотив София, че отборът е имал големи амбиции. „Жалко, че отпадаме от по-нататъшната борба. Ако мачът се играеше 60 минути, щяхме да сме се класирали, но се играе 90. Трябва да се научим да играем 90 минути“, коментира Радуканов. „През тези 60 не мога да бъда недоволен, пресирахме добре, движехме се добре, но не можахме да вкараме голове. Говорихме си преди мача, че трябва да вкараме голове, за да отстраним Локомотив, а не да чакаме мачът да свърши. Първи гол, стъписване в на...