12/05/13 00:37

ПСЖ направи стъпка в страни, падна от Евиан

Пари Сен Жермен изненадващо стъпи на криво при гостуването си на Евиан в мач от 16-я кръг на френската Лига 1. Тимът на Лоран Блан бе далеч по-активният на терена, но  въпреки това си тръгна  с подвита опашка и с 2 гола пасив, които за домакините реализираха  Кларк Н‘Сикулу  и Моуду Соугу. Френските шампиони имаха превес във всяко едно отношение на играта, но домакините бяха изключително добре организирани в защита и дебнеха всяка по-удобна ситуация за гол. Попадението дойде едва след 75 минути игра. Кларк Н‘Сикулу се разписа и даде аванс на св...