12/15/13 17:45

Херо: Ще се борим докрай, макар че дълбоко се съмнявам във феърплея

Старши треньорът на Черноморец Бургас Димитър Димитров-Херо не смята, че неговият тим е заслужавал да загуби от Славия днес с 0:2. Според специалиста играчите му са контролирали събитията през по-голямата част от двубоя, но са показали неумение пред гола. „Един мач, който можеше и да не го загубим“, каза той. „Първите 20 минути излязохме три пъти сами срещу вратаря, но неумението на нашите футболисти да реализират ситуацията си пролича. При първата атака на домакините допуснахме гол, което доведе до леко объркване в организацията ни. През второ...