И Маша долетя до Сочи

Мария Шарапова ще бъде част от състава на телевизионната компания Ен Би Си.
Още по темата:
- На младини Маша била скромна и затворена

Литекс направи 1:1 с Амкар Перм във втората си контрола в Анталия. "Оранжевите" направиха равностоен мач срещу "българския" Амкар, а повторен дебют за ловчанлии направи завърналият се в редиците Том. И двата гола паднаха след почивката. Съперникът на оранжевите, който е 7-ми в класирането на руската Висша лига успя първи да поведе, но Армандо Ваюши изравни след асистенция на Том. Срещата започна с динамично темпо от самото начало, но до почивката интересните голови положения липсваха.Двата тима успяха да си разменят по 1-2 удара, но без реална ...

Немски професор с ужасяваща прогноза за Шумахер

Спекулациите и различни мнения относно състоянието на Михаел Шумахер не секват. Няколко дни след като стана ясно, че лекарите в Гренобъл са

Бах: Игрите в Сочи ще бъдат безопасни

Руските органи за безопасност правят всичко възможно за предотвратяване на заплахите за Олимпиадата в Сочи, заяви на пресконференция президентът на

Песента, на която руските спортисти ще се появят на церемонията по откриването на Олимпиадата в Сочи, ще бъде "Нас не догонят" на Тату. Това бе решено едва днес, само броени дни преди старта на Игрите. Миналата седмица стана ясно, че Тату ще вземат участие в церемонията, но така и не бе обявено, под каква форма. Оказа се, че популярният дует, прочул се и в България с въпросното парче, ще бъде част от интродукцията на руския отбор за Олимпиадата. Церемонията е на 7 февруари на стадион "Фищ", в 18.14 часа българско време.