08/17/10 10:21

Манчестър Юнайтед победи с 3:0 Нюкасъл след силен мач на Бербатов

Манчестър Юнайтед победи с 3:0 Нюкасъл след силен мач на БербатовМанчестър Юнайтед победи с 3:0 Нюкасъл в първия си мач от новия сезон на Висшата лига. Българският нападател Димитър Бербатов започна срещата като титуляр в нападението на тима заедно с Уейн Рууни и направи изключителен мач.Бербатов откри резултата в 33-та минута с удар по земя след пас на Пол Скоулс на ръба на засадата. Минути преди края на срещата Дарън Флетчър удвои. В края на второто полувреме ветеранът Райън Гигс оформи крайния резултат пак след пас на Скоулс, който бе най-добрият на терена. Бербатов участва в почти всички по-опасни ситуации пред вратата на Нюкасъл. Бившият капитан на българския национален отбор бе на няколко пъти бурно аплодиран след невероятни изпълнения. В 54-ата минута той имаше възможност да вкара втори гол след пас на Скоулс, но стреля встрани от вратата. В...