09/04/10 09:47

България стартира с разгром участието си в Евро 2012

България стартира с разгром участието си в Евро 2012Българският национален отбор по футбол бе разбит с 4:0 от Англия  в първия си мач от квалификациите за Евро'2012 в петък вечерта на "Уембли". След срещата, в която надеждите на българските запалянковци бе поне за равен резултат и една точка, отговорникът за националните отбори Наско Сираков заяви, че ако ни е страх от мечки, по-добре да не влизаме в гората.Трикольорите започнаха плахо мача с грешки, които доведоха и до първия гол във вратата на Николай Михайлов още в третата минута, когато Джърмейн Дефоу вкара в празната врата на Николай Михайлов. След попадението българите имаха две възможности да изравнят, но първо Джо Харт спаси вратата си, след като Глен  Джонсън бе на път да си отбележи автогол. После Ивелин Попов намери с отличен пас Валери Божинов, но той се забави с...