09/27/10 12:06

България загуби от Франция с 3:2 втория си мач от световното първенство по волейбол

България загуби от Франция с 3:2 втория си мач от световното първенство по волейболБългария загуби втория си мач на световното първенство по волейбол от Франция с 2:3 гейма (22:25, 25:23, 17:25, 30:28, 17:19). Французите започнаха много силно мача в зала "Пала Руфини" в Торино и поведоха с 4:1, но българите успяха да изравняват 5:5. Франция поведе още веднъж, но пак се стигна до равенство 17:17. В крайна сметка французите затвориха гейма при 25:22. Българите започнаха много мощно втората част, като успяха да поведат с пет точки – 9:4. Тогава обаче французите обърнаха играта и стигнаха до изравняване 10:10. Равенството се запази до 23:23. Атака в аут на игралия много силно Нгапеи и добра тройна блокада на българите обаче дадоха победата на нашия тим.В третия гейм се стигна до равенство 8:8, след това обаче французите играха много силно и взеха без проблеми...