12/24/10 06:32

Ивелин Попов вкара на “Галатасарай”

Ивелин Попов вкара гол за “Газиентепспор” при 1:1 срещу “Галатасарай” у дома в 1/8-финал за Купата на Турция.Българският национал се разписа още в 6-ата минута след добър пас на Олджан. В 12-ата гостите изравниха и оформиха крайния резултат чрез Пино.Попадението е трето за футболист № 2 на България за 2010 г. Попов игра 6 месеца ... Ивелин Попов вкара гол за “Газиентепспор” при 1:1 срещу “Галатасарай” у дома в 1/8-финал за Купата на Турция.Българският национал се разписа още в 6-ата минута след добър пас на Олджан. В 12-ата гостите изравниха и оформиха крайния резултат чрез Пино.Попадението е трето за футболист № 2 на България за 2010 г. Попов игра 6 месеца ...