01/09/11 19:07

Бербатов спечели дузпа за Юнайтед при победа над Ливърпул

Манчестър, Великобритания /КРОСС/ Отборът на Манчестър Юнайтед постигна изключително трудна победа срещу Ливърпул в мач от третия кръг на ФА Къп, който бе и дебют на новия мениджър на мърсисайдци Кени Далглиш. Срещата, играна на "Олд Трафорд", завърши при резултат 1:0, а попадението падна още във втората минута, когато точен за "червените дяволи" бе Райън Гигс от дузпа, изработена от Димитър Бербатов, около която останаха доста въпросителни, пише Novsport.com. Гостите пък играха около час с човек по-малко, след като капитанът им Стивън Джерард бе изгонен заради грубо влизане в краката на Майкъл Карик.
Източник: Информационна агенция КРОСС