01/26/11 08:37

Бербатов вкара два гола за победата на Манчестър срещу Блекпул

Бербатов вкара два гола за победата на Манчестър срещу БлекпулБългарският нападател Димитър Бербатов отбеляза два гола за победата на Манчестър Юнайтед  срещу Блекпул с 3:2 във вторник вечерта. Домакините от Блекпул поведоха с  2:0 през първото полувреме с голове на Крейг  Каткарт в 15-та минута и Ди Джей Кембъл в 43-та минута.  През второто полувреме “червените дяволи“ направиха пълен обрат, поведен от Бербатов. Той отбеляза за 2:1 в 71-вата минута. Три минути по-късно неговият съотборник Хавиер Ернандес, който влезе като резерва, изравни резултата. В края на срещата Бербатов вкара втори гол и донесе победата за Юнайтед.Манчестър Юнайтед продължават да бъдат без загуба  от началото на сезона, а Бербатов увеличи преднината си в класирането при голмайсторите с  общо 19 гола.След победата над Блекпул  Манчестър Юнайтед  остава първи във временното...